[Syndy ze Srbeckých luhů]

Spánek na tisíc způsobů

03.06.2009 20:24

Můj pelíšek:

Když jsem přišel do nového domova, už tady na mě čekal. Nový, měkoučký a jen můj. A kupodivu voněl po mé mamince. Spávalo se mi v něm krásně. Nyní se z mého pelíšku stává "poslední volba". Velmi se převaluji když spím a proto mi pomalu přestává stačit a vždy se vzbudím mimo pelíšek. Nejčastěji pod skříňkou.

 

Na křesílku:

Objevil jsem takové malé starší křesílko. Nejprve jsem se na něj šplhal ze zvědavosti. Byla to velmi zábavná prolézačka. Teď už se nevejdu pod madla, takže musím "nastupovat" jen ze předu. Moje rodina se vždy sešla v obýváčku a já jsem chtěl být s nimi. Využil jsem toto křesílko, z něj je parádní rozhled po celém bytě - vidím do kuchyně, jsem v obýváčku a mám přehled pokud někdo jde z pokoje do kuchyně nebo jinam. Moje oblíbené místo. 

 

Gaučík:

Jak rostu, křesílko přestává stačit. Když se pěkně stočím a vydržím v klidu, tak se na něj vejdu, ale pokud se chci krásně rozvalit a přitom být pořád v obýváčku, musím se poohlédnout po něčem jiném. Chvilku mi trvalo, než jsem přišel na způsob, jak se vyškrábat na gaučík, ale teď je z něj místečko, kde se můžu krásně protáhnout a rozvalit.

 

Na přehozu postele:

Když jsem se dokázal vyškrábat na postel, začal jsem odsud pozorovat činnost mých pánečků, pokud zrovna pracují. Postel je krásně veliká, akorát moje velikost, pěkně měkoučká a celá voní po mojí rodině. Dokážu tu strávit hodiny a hodiny krásného spánku.

 

V peřinách:

Taj Mahal mého světa. Mount Everest mého spánku. Nejprve se mi snažili tuto nirvánu odepřít, ale po pár podařených proklouznutích uprostřed noci rezignovali na svou snahu. Noci jsem pravidelně trávíval mezi členy mojí rodiny. Panečku, to byl ráj. Ale po pár "nehodách" už nevím co bude dál...

Diskusní téma: Spánek na tisíc způsobů

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

Kontakt

Antonín Halla / Kateřina Franková

gilmour@setters.cz

Brno

Vyhledávání

Aktualizace 

4. srpna 2014

 

Optimalizováno pro prohlížeč Chrome

2009-2014 Katka Franková

2009 - 2012 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode