[Syndy ze Srbeckých luhů]

Setři slaví!!!

13.02.2011 22:10

Na dnešní poledne jsme byli pozváni do Prahy do Hostivařského lesoparku, abychom se přidružili k oslavě půl roku od narození malých Happy Trix a spolu s nimi a naším bráchou Steavem ze Srbeckých luhů od Jany Krovozové oslavili naše kulaté výročí - 15.února to jsou dva roky co se poprvé "podívali" na tento svět (podívali samozřejmě pouze obrazně, očíčka se otevřela až později).

Tak jsme v sedm hodin utíkali na tramvaj (na šalinku, samozřejmě) abychom stihli vlak v půl osmé na Prahu. Před půl jedenáctou jsme byli na hlavním nádraží a tam nás již vyhlížela Jana Krovozová, která celé toto setkání domluvila. Jeli jsme vyzvednout Eddieho brášku Steava a jeho malou rozpustilou kamarádku Bonnu (Amy Happy Trix). U Steava doma jsme chvilku pobyli - bratská láska zrovna nepropukla naplno... Asi se chlapákům vrátili všechny kotcové křivdy z mládí, kdy se odstrkávali od misky... Jsou oba úplně stejní a ani jeden z nich nechtěl ustoupit, takže musela zasáhnout člověčí ruka. Potom už jsme vyrazili přímo směr Hostivařský les. Sešlo se tam celkem sedm irčanů - máma Barcy, čtyři malé Trixí děti a ti naši dva habáni - Eddie a Steav - oba "ze Srbeckých luhů". Za zmínku stojí také to,že jsme cestou potkali dalšího malého irčana - roční fenku od pana Kameníka "Jelení záře". 

Nazvdory krásnému počasí předchozích dnů byla v hlavním městě celkem zima a hlavně bylo pod mrakem a semtam spadla nějaká ta vločka. Louky i cesty v parku byly jadno velké bláto, ale psiska z toho rozhodně rozladěná nebyla.

Jak se celé toto setkání podařilo (a že se podařilo) se můžete přesvědčit třeba na mých fotografiích.

Setři slaví!

Všem moc děkujeme za příjemné odpoledne!

Kontakt

Antonín Halla / Kateřina Franková

gilmour@setters.cz

Brno

Vyhledávání

Aktualizace 

4. srpna 2014

 

Optimalizováno pro prohlížeč Chrome

2009-2014 Katka Franková

2009 - 2012 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode