[Syndy ze Srbeckých luhů]

Na výstavě aktivně!!

30.07.2011 15:02

Po 14ti měsících jsme se opět aktivně zúčastnili psí výstavy - krajské výstavy v Brně - Žebětíně. Tato výstava má vynikající pověst a po pochvalách  z let minulých jsme neváhali a přihlášku poslali. Zvěsti nelhaly a celá výstava byla na velmi vysoké úrovni, prakticky nebylo co vytknout. Organizace rychlá a bezchybná, kruhy velmi prostorné. Na závěrečné soutěže se spojily dva kruhy i s mezerou mezi nimi a vznikl tak obroský prostor, který ale skutečně byl potřeba...

Všichni naši známí dopadli výborně - Zbyněk s AS Falkem a Darja s GS Grace získali Krajského vítěze, Pavel s IS Amy se probojoval do výběru deseti nejkrásnějších fen výstavy, Péťa se svojí basenji Mody se dokonce umístili na druhém místě mezi všemi fenami na výstavě!

A jak jsme dopadli my? Ve třídě otevřené pod rozhodčím panem Josefem Němcem jsme získali známku Výborná 1, ocenění Vítěz třídy otevřené a také Krajský vítěz! V záverečných soutěžích se nám podařilo udělat dojem a postoupili jsme do výběru deseti nejkrásnějších psů výstavy!

Vše podstatné včetně posudku najdete v kategorii VÝSTAVY.

Určitě by Vám neměli uniknout fotografie z této krásné výstavy a pro zájemce jsme nachystali i krátký video sestřih...

FOTO

VIDEO

Kontakt

Antonín Halla / Kateřina Franková

gilmour@setters.cz

Brno

Vyhledávání

Aktualizace 

4. srpna 2014

 

Optimalizováno pro prohlížeč Chrome

2009-2014 Katka Franková

2009 - 2012 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode