[Syndy ze Srbeckých luhů]

Den u vody

13.06.2009 16:30

Dnes bylo konečně natolik hezké počasí, že jsme vyrazili k vodě. Konkrétně do zatopeného lomu (Růženin lom) v lokalitě Klajdovka. Jelikož je to kousíček, vyrazili jsme pěšky (alespoň Eddie potrénoval chůzi na vodítku - lidé z paneláků jsou trochu hákliví na volně pobíhající psy) a za 15 minut volné chůze jsme byli na místě. Cestou jsme míjeli dvě kynologická cvičiště, tak doufám, že Eďour něco pochytil. :-D

Mysleli jsme že u vody bude dost pejskařů a obecně spousta lidí, ale čekalo nás tu jen pár nudistů. Škoda, s psím kamarádem by nám šlo seznamování s vodou (a snad i první plavání) lépe. Eddie se vody nebojí, ale když jsme tam byli sami, bylo trochu obtížnější ho do vody dostat.

 Nejprve chodil sám za námi, potom jsme museli lákat na klacek nebo na dummy aport. Vždy když se mu podařilo klacek vylovit, vítězoslavně se s ním okolo nás prošel a opodál si svou trofej užíval (užíral). Samozřejmě jsme zkoušeli Eda vzít a pomalu zvykat na hlubší vody, dělat první tempa... Má snahu, ale musíme na něj pomalu. Ještě párkrát, nejlépe s dalším psem, a bude plavat jako rybička. 

 

 

Další fotky z dnešního dne jsou k nalezení ve fotogalerii. :-) 

Kontakt

Antonín Halla / Kateřina Franková

gilmour@setters.cz

Brno

Vyhledávání

Aktualizace 

4. srpna 2014

 

Optimalizováno pro prohlížeč Chrome

2009-2014 Katka Franková

2009 - 2012 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode