[Syndy ze Srbeckých luhů]

 

SETŘÍ KVÍZ

 

Připravil jsem pro Vás malý a snad zajímavý kvíz hlavně o setrech, ale občas se zabrousí i do jiných oblastí a vod. Snad se Vám bude tato "hračka" zamlouvat. ;-)

 

SPUSTIT TEST

 

Po dokončetí kvízu se s námi podělte o Váš výsledek v knize níže, budeme jenom rádi za jakoukoli odezvu! ;-)

Kvíz můžete absolvovat kolikrát chcete.

 

Pokud budete někam dávat odkazy na tento kvíz, použijte prosím odkaz na tuto stránku, děkuji.

Diskusní téma: SETŘÍ KVÍZ

Datum 30.11.2010
Vložil Dana a Barcy
Titulek paráda :-)

Ahojky Edíkovci ... kouknu na stránky, tady nějaký testík, to se musí náležitě ocenit!!! Dostala jsem rovných 20 bodů ... něco jsem střelila od boku, něco jsem věděla ... gordoni a UK - to mě dostalo :-) Nicméně paráda super ... Ještě někdy to zkusím ... třeba dopadnu ještě hůř :-)

Datum 30.11.2010
Vložil Tonda
Titulek Re: paráda :-)

Ahojky,
děkujeme za příspěvěk a taky velká gratulace k výsledku! 20 bodů, to je nadpoloviční většina, super :-DD Právě, že s opakováním to bude jen lepší.. Mějte se a pozdravuj Barculku :-)

Datum 29.11.2010
Vložil Martina a Výtečňouři
Titulek :-)

Teda rodinko, vy máte ale bezva nápady! Všechny otázky předpokládám z hlavy nevznikly, že? Mě osobně ničily dotazy na letopočty výstav, to byl konec :). Moc mě pobavila otázka na šikovnou frisbee setřici, chvíli jsem dumala, jestli to nemůže být Barča, ale pak jsem přeci jen označila Jessie :D. Ovšem ne že by Bařenka nebyla šikovná, umí bezvadně otevírat dveře k sobě i do sebe, že člověk od poslechu nepozná, že neotevírá dvounožec :D.Jednou mě zachránila, když jsem si v bytě zapoměla klíče - stačilo zazvonit a dveře byly dokořán :). Tady v bytě v Plzni musíme mít kliku na stojáka u dveří, za kterými je klec se zkrslími králíky, ale přišla na to, jak otevřít i tyhle :(. Jen to frisbíčko ji nějak nebere ;).
Budeme vyhlížet další Eddíkovo vychytávky! Mějte se krásně :).

 

Kontakt

Antonín Halla / Kateřina Franková

gilmour@setters.cz

Brno

Vyhledávání

Aktualizace 

4. srpna 2014

 

Optimalizováno pro prohlížeč Chrome

2009-2014 Katka Franková

2009 - 2012 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode